Dla profesjonalnych użytkowników laptopów

Zapewne profesjonalny użytkownik komputera i laptopa to osoba, która ceni sobie jakość. Chce wykorzystać ją do swojej pracy, którą później ma możliwość wykonać szybciej, a zarazem na wyższym poziomie. Jest to możliwe, ponieważ producenci sprzętu IT zadbali o takie notebooki i laptopy dla profesjonalnych użytkowników. Są to wyjątkowe notebooki, którym dobrze jest przyjrzeć się dokładnie. Gdy wtedy poznamy ich parametry, pewne zalety, to widzimy, dlaczego warto sobie na nie pozwolić. Poznajmy jeden przykład, a mianowicie Lenovo ThinkPad P52s. Został on sprawdzony już przez tysiące klientów na całym świecie i oceniają go bardzo pozytywnie.

Co oferuje ThinkPad P52s?

Zapewne profesjonalny użytkownik komputera i laptopa to osoba, która ceni sobie jakość

Autor zdjęcia: pixabay.com

Spotykamy się w nim z 4-rdzeniowym procesorem Intel Core Kaby Lake Refresh, mobilną stacją roboczą. Godna podkreślenia jest jeszcze rozdzielczość Full HD bądź 4K UHD w przypadku ekranu o przekątnej 15,6 cala. To właśnie na nim obraz za każdym razem prezentuje się w ogromnej jakości. Umożliwia to także podstawowy ekran IPS, który mamy do wyboru. Użytkownicy cenią sobie jeszcze wyjątkowe możliwości karty graficznej, która się tutaj pojawia, czyli nVidia Quadro. Za jej pomocą wydajna praca całego oprogramowania, systemu i działających programów, aplikacji, jest stabilniejsza.

Zastosowano w nim jeszcze bezpieczną obudowę, wykonaną z jak najlepszych komponentów. I dzięki temu jest on skutecznie zabezpieczony przed uszkodzeniami. Jeśli więc zdecydujemy się go na zastosowanie w biurze i podróży, to zawsze zauważymy jego wspaniałe zalety. Możliwe, że to ten sprzęt pozwoli nam osiągać jeszcze więcej w pracy. Zaczniemy bardziej poważnie traktować swoją mobilną pracę, w podróży. Nie będziemy się wtedy usprawiedliwiać, że nie mamy na czym pracować. Lecz będziemy pod tym względem naprawdę dobrze przygotowani. A postarał się o to znany producent Lenovo.