Jaki komputer do użytku codziennego?

Decydując się na zakup nowego komputera trzeba się liczyć ze sporym wydatkiem. Mimo, że laptopy do codziennego użytku (więcej tutaj) uważane są za jedne z najtańszych, błędem jest szukanie takich modeli tylko z uwagi na cenę. Faktem jest, że tańsze i mniej znane komputery zazwyczaj posiadają słabe baterie oraz niedopracowane matryce. Chcąc zaopatrzyć się w niezły sprzęt można skorzystać z produktów takich firm jak Durabook.

Laptopy Durabook – cechy charakterystyczne

Decydując się na zakup nowego komputera trzeba się liczyć ze sporym wydatkiem

fot. kuzniewski.pl

Laptopy marki Durabook doceniane są nie tylko ze względu na atrakcyjne ceny, ale też możliwości sprzętowe. Komputery tej firmy zbudowane są na podzespołach Intela, nVidia oraz z reguły Kingston (mowa o pamięci operacyjnej RAM). Nie dość, że laptopy Durabook (http://laptopybiznesowe.com.pl/pancerny-jak-durabook/) mają świetne baterie, to na dodatek ich obudowy są wzmacniane tworzywem sztucznym. Te najdroższe urządzenia do codziennego użytku (od 2000 do 3000 zł) mogą służyć również jako platforma do pracy.

Laptopy marki Durabook polecamy nie tylko my, ale przede wszystkim ci przedsiębiorcy, którzy w cenie komputera stacjonarnego posiedli urządzenia do wykonywania najróżniejszych zajęć.