Laptopy Asus ROG

Zawansowane gry komputerowe każdego dnia zdobywają coraz większą rzeszę swoich wielbicieli. Do ich obsługi wymagane jest zastosowanie zaawansowanego pod względem technologicznym sprzętu, do którego bezdyskusyjnie należą laptopy Asus ROG czyli Republic of Gamers.

Gamingowe laptopy Asus ROG to przede wszystkim ponadprzeciętnie wydajne a zarazem szalenie funkcjonalne urządzenia o niezwykle ciekawej stylistyce

fot. asus.com

Gamingowe laptopy Asus ROG to przede wszystkim ponadprzeciętnie wydajne a zarazem szalenie funkcjonalne urządzenia o niezwykle ciekawej stylistyce (więcej o produktach marki Asus tutaj). Przy ich konstrukcji producent zapożyczył rozwiązania tak charakterystyczne dla przemysłu samochodowego i lotniczego proponując smukła obudowę niezwykle wytrzymałą na działanie czynników zewnętrznych.

Z myślą o zagwarantowaniu graczom jak najlepszego komfortu w obsłudze urządzenia, laptopy Asus ROG wyposażone zostały w klawiaturę z funkcją podświetlania dostosowaną indywidualnie do sprzętu gamingowego.

Gamingowe laptopy Asus z serii ROG w zależności od indywidualnych potrzeb użytkownika wyposażone mogą być do wyboru w najwyższej jakości procesory Intel Core klasy i5 oraz i 7, które tworzą doskonały duet z kartą graficzną nVidia GeForce GTX.