Lenovo ThinkBook 14 zaprojektowany z myślą o profesjonalistach

W dzisiejszych czasach firmy coraz częściej decydują się na zakup urządzeń mobilnych, bowiem można z nich korzystać nie tylko w biurze ale i również poza nim. Wśród takich urządzeń można między innymi wyróżnić Lenovo ThinkBook 14, który należy do grupy biznesowych notebooków. Model ten zaliczany jest do ultrabooków, wyróżnia się on niezwykłą lekkością oraz mobilnością. Waży on zaledwie 1,5 kg, dzięki czemu z łatwością można go przetransportować w każde miejsce. Wyposażony jest on również w 14-calowy, aluminiowy monitor, ekran natomiast posiada wąską ramkę.

Lenovo ThinkBook 14 – nowoczesny, biznesowy ultrabook

W dzisiejszych czasach firmy coraz częściej decydują się na zakup urządzeń mobilnych, bowiem można z nich korzystać nie tylko w biurze ale i również poza nimDo najważniejszych atutów tego urządzenia można zaliczyć między innymi matrycę IPS oraz 4-rdzeniowy procesor. Warto również wspomnieć iż model ten występuje w różnych konfiguracjach. Może on być dostępny z pamięcią RAM o równej pojemności 8 GB bądź 16 GB. Jednak co ważne, tę pamięć można rozbudować do 16 GB bądź nawet 32 GB. System dyskowy posiadać może pojemność 256 GB bądź 512 GB. Niektóre modele z tej linii posiadają z kolei system dyskowy o pojemności nawet 1000 gb.

Warto również wspomnieć, że model ten jest kompatybilny z Windowsem 10 Professional. Procesor w ty komputerze jest energooszczędny. Sercem tego komputera jest Intel Core i5 1035G4. Za bezpieczeństwo w tym urządzeniu odpowiada między innymi czytnik linii papilarnych. Na stanie urządzenia znajduje się także układ szyfrowania TPM. Lenovo ThinkBook 14 wyposażony jest w 5 portów USB (http://laptopybiznesowe.com.pl/thinkbook-14-postaw-na-szczegowe-dopracowanie/). Oczywiście na stanie komputera znajduje się także wejście HDMI i Bluetooth. Wśród udogodnień obecnych w tym urządzeniu można wyróżnić:

  • podświetlaną klawiaturę,
  • wbudowaną kamerkę,
  • wysoką rozdzielczość 1920 x 1080,
  • wysokiej jakości kartę graficzną Intel Iris Plus Graphics,
  • bardzo wydajny dysk twardy.
Business obraz autorstwa yanalya - www.freepik.com