Lenovo ThinkPad T460 profesjonalnym laptopem biznesowym

Ze względu na olbrzymie zainteresowanie na rynku branży komputerowej coraz większej grupy użytkowników urządzeniami mobilnymi, które doskonale sprawdzają się jako narzędzie niezbędne do wykonywania codziennej pracy znana jak również ceniona na całym świecie firma Lenovo przygotowała niezwykle bogatą ofertę w postaci serii ThinkPad. Jednym z klasycznych laptopów biznesowych przynależących do prezentowanej serii jest model Lenovo ThinkPad T460 (więcej o modelu: http://notebookdlaciebie.com.pl/2017/04/20/nowoczesne-klasyki-lenovo-thinkpad-t460-i-hp-elitebook-840-g3/).

Lenovo ThinkPad T460 to czternastocalowe urządzenie, które swoją podwyższoną wydajnością oraz funkcjonalnością uzyskaną dzięki zastosowaniu nowatorskich rozwiązań technologicznych doskonale wpisuje się w potrzeby współczesnego środowiska biznesowego

fot. lenovo.com

Lenovo ThinkPad T460 to czternastocalowe urządzenie, które swoją podwyższoną wydajnością oraz funkcjonalnością uzyskaną dzięki zastosowaniu nowatorskich rozwiązań technologicznych doskonale wpisuje się w potrzeby współczesnego środowiska biznesowego. Ze względu na niezawodne działanie oraz wymogi stawiane tej klasie mobilnego sprzętu zajmuje wysokie lokaty w rankingach i ceniony jest zarówno przez użytkowników jak również profesjonalistów w branży sprzętu komputerowego.

Z myślą o indywidualnych potrzebach wymagających użytkowników, którzy swój sprzęt komputerowy wykorzystują do profesjonalnych celów, producent zaproponował kilka wersji modelu Lenovo ThinkPad T460, które różnią się od siebie typem monitora. Użytkownik ma do wyboru urządzenie wyposażone w matrycę HD, Full HD a nawet w opcjonalnej wersji w ekran dotykowy. Dość wysokiej klasy matryce gwarantują całkiem niezłą jakość obrazu, nachylenie kąta widzenia oraz ostrość.

Obudowa prezentowanego laptopa Lenovo ThinkPad T460 pozostaje w bardzo eleganckiej i lekkiej stylistyce, która wręcz idealnie wpisuje się w charakter środowiska biznesowego. Dla zapewnienie jak najwyższej odporności na działanie czynników zewnętrznych obudowa wykonana została ze specjalnie wzmacnianych materiałów co dodatkowo zwiększa mobilnych charakter urządzenia.

Lenovo ThinkPad T460 wysokie osiągi zawdzięcza konfiguracji najwyższej jakości podzespołom. Wysoką wydajność urządzenia zagwarantowało wyposażenie go w niskonapięciowe procesory Intel Core. Producent przewidział możliwość ich wyboru co znacznie ułatwia dopasowanie parametrów laptopa do indywidualnych potrzeb i oczekiwań każdego użytkownika.

Podobnie jak wszystkie urządzenia z serii ThinkPad również prezentowany model Lenovo ThinkPad T460 wyposażony został w najlepszej jakości, pełnowymiarową klawiaturę z funkcją podświetlenia. Charakteryzują ją niezwykła ergonomia i komfort bardzo cichej pracy. Funkcje klasycznej myszki przejął precyzyjny touchpad oraz trackpoint, który ułatwia obsługę urządzenia nawet bez odrywania dłoni od klawiatury.