Plusy i minusy laptopów Dell Latitude E5250

Linia Dell Latitude jest bardzo zróżnicowana. W ofercie dostępne są, nie tylko większe, typowo biurowe laptopy, ale także biznesowe hybrydy oraz modele z niewielkimi ekranami dedykowane mobilnym profesjonalistom. W tej ostatniej grupie, plasuje się Dell Latitude E5250 (więcej na stronie: http://notebookworld.pl/dell-latitude-e5250-niewielki-laptop-z-dobrymi-podzespolami/). Jest to mały laptop z matrycą o przekątnej 12,5 cala, który waży około 1,67 kg.

Dell Latitude E5250 posiada, wprawdzie niewielką, ale wygodną klawiaturę, która jest stabilna i ma klawisze charakteryzujące się przyjemnym skokiem

fot. dell.com

Jego dużym plusem jest wygodny osprzęt oraz pełen zestaw portów potrzebnych do pracy. Dell Latitude E5250 posiada, wprawdzie niewielką, ale wygodną klawiaturę, która jest stabilna i ma klawisze charakteryzujące się przyjemnym skokiem. Atutem jest złącze stacji dokującej, które pozwoli użytkownikowi wygodnie podłączyć urządzenia zewnętrzne oraz obecność czytnika linii papilarnych i czytnika SmartCard.

Kolejną mocną stroną Dell Latitude E5250 jest zaskakująco dobra wydajność. Laptop dostępny jest w konfiguracji z procesorami Intel Core i3 oraz Intel Core i5. Dla bardziej wymagających użytkowników, powstała jednak wersja z jednostką Intel Core i7-5600U o naprawdę przyzwoitej mocy obliczeniowej.